PREDAJ: Bratislava - Staré Mesto - veľký 5-izbový byt, záhrada, garáž, výhľad na Dunaj

Cena:
1 100 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava I
Obec: Bratislava-Staré Mesto
Ulica: Hrebendova
Kategória: Byty
Druh: 5 a viac izbový byt
 
Podlahová plocha: 217 m2
Stav objektu: novostavba
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: K77
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

ART Real Estate ponúka na predaj veľký dvojpodlažný 5-izbový byt v TOP lokalite na Hrebendovej ulici v Bratislave, v 15 ročnom tehlovom dome s tromi bytmi so samostatným vstupom len pre tento byt.
Celková výmera obytnej plochy bytu je 217 m2. K bytu patrí rozostavaná garáž pre 3 autá o výmere 74 m2 so súkromnou prístupovou cestou v spoluvlastníctve a jedno vonkajšie parkovacie státie s výmerou 19 m2 .K tomu je možnosť parkovania pre dve autá aj pred objektom na ulici.
Dispozícia:
Prízemie : tri obytné miestnosti, kúpeľňa, samostatné WC, hala s vnútorným schodiskom a vlastná okrasná záhrada o výmere 344 m2.
Poschodie : dve obytné miestnosti s príslušenstvom: vstupná hala, kuchyňa, kúpeľňa, samostatné WC, šatník, hala, schodisko, juhozápadná terasa s vírivkou a vegetačná strecha s krásnym výhľadom na Dunaj a mesto o výmere 201 m2.
Obytný dom má plynovú kotolňu a každý byt má vlastné merače. V byte je k dispozícii aj predpríprava na krb. Pri vstupe do objektu z ulice je automatická posuvná brána. Byt vzhľadom na jeho dispozíciu je vhodný aj na účely dvojgeneračného bývania.
Prestížna rezidenčná adresa v diplomatickej štvrti mesta s dobrým dopravným spojením individuálnou i mestskou hromadnou dopravou je zárukou výbornej občianskej vybavenosti vrátane medzinárodných škôl, škôlok, kvalitných reštaurácií, priestorov na športové, kultúrne a spoločenské vyžitie. Dominanty mesta, ako je Bratislavský hrad, Slavín a Horský park sú vzdialené v dochádzkovej vzdialenosti.

Cena: 1 100 000,-EUR vrátane garáže pre tri autá a jedného vonkajšieho parkovacieho státia.

Maklér:

makler
Klára Kollerová,RSc.
+421910319940
art-ZVNC-art-real.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.